ty I komfort twoich stóp

podologia

to rozwinięta na świecie dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zmian w obrębie stóp, w Polsce wciąż stosunkowo mało znana. Zabiegi podologiczne obejmują szerokie spektrum działania, wykorzystując wiedzę i techniki z wielu dziedzin nauk medycznych: dermatologii, diabetologii, technik zaopatrywania ran, a nawet fizjoterapii, ortpedii i chirurgii.

W naszym gabinecie dokonamy oceny stanu twoich stóp, zdiagnozujemy najważniejsze problemy, przeprowadzimy konieczne zabiegi podologiczne, doradzimy metody pielęgnacji, a jeśli będzie taka potrzeba – wskażemy odpowiedniego specjalistę do leczenia poważniejszych schorzeń. Zależy nam aby przywrócić Ci komfort chodzenia, bo zdrowe stopy sa podstawą zdrowia całego ciała.

Nasza oferta

–  Konsultacja podologiczna

–  Podstawowy zabieg podologiczny

–  Terapia stopy cukrzycowej

–  Usuwanie zmian chorobowych

–  Usuwanie modzeli i hiperkeratoz

–  Oczyszczanie rozpadlin, zrogowaceń  na piętach

– Stosowanie odciążeń i opatrunków

– Terapia wrastających paznokci

–  Terapia brodawek wirusowych

–  Badanie mykologiczne

–  Badanie w kierunku łuszczycy

przed pierwszą wizytą

Zdajemy sobie sprawę, że pierwsza wizyta u podologa może wywoływać pewien dyskomfort. Pamiętaj jednak, że jesteśmy po to by Ci pomóc i nie oceniamy wyglądu stóp naszych Klientów. Zależy nam na twoim komforcie, pomożesz nam go osiągnąć jeśli do wizyty odpowiednio się przygotujesz:

• zadbaj o to, by wszystkie zmiany były dobrze widoczne,
• nie mocz stóp,
• nie nakładaj na skórę kremów, balsamów, oliwek natłuszczających,
• nie używaj zasypek i pudru do stóp,

i przede wszystkim – nie martw się. Jesteśmy po to by Ci pomóc.

wizyty domowe

Wiemy, że część naszych Klientów – z wielu powodów – nie jest w stanie dotrzeć do naszego gabinetu. Jednak zależy nam, aby wszystkich otaczać taką samą wartościową opieką. Dlatego oferujemy wizyty domowe dla osób z niepełnosprawnościami oraz osób starszych. Skontaktuj się z nami, porozmawiamy i wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin wizyty – przecież wszyscy zasługujemy na komforty.