zależy nam

na normalizowaniu problemów związanych ze schorzeniami ciała, które sa zródłem dyskomfortu i nierzadko powodem kompleksów

wiemy

ze dobre samopoczucie zaczyna sie od poczucia komfortu odczuwanego w ciele

towarzyszymy

naszym klientom w zdobywaniu wiedzy z zakresu dbania o ciało i podsuwamy im pomysły na jego pielegnację

doradzimy

Ci metody leczenia i dobierzemy zabiegi dostosowane do twoich potrzeb
Nasz zespół
Założycielka salonu komforty, w zawodzie od 2014 roku. W pracy z Klientem kieruje się zasadą indywidualnego podejścia, empatią i wrażliwością którymi zaskarbia sobie zaufanie, co jest szczególnie ważne w kontaktach z Seniorami. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc regularnie udział w szkoleniach i konferencjach tematycznych. Ceni sobie czas spędzony z z rodziną. Regularnie dba o formę na intensywnych treningach, uwielbia dobrą książkę, a spokój odnajduje na długich spacerach z ukochaną sunią.
Jej specjalność to różnego rodzaju masaże. Ma wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji, kształci sie w kierunku Osteopatii. Wulkan energii, osoba dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Świetnie dogaduje się z każdym Klientem, także z tymi młodszymi i najmłodszymi, zawsze stara się zrozumieć nastroje i potrzeby osoby z którą pracuje. Niespożyte pokłady energii rozładowuje trenując grupy Nordic-walking i biorąc regularnie udział w zawodach. Jeśli zechcesz, możesz spotkać się z nią w ramach jednej z takich grup – kontynuując powrót do formy zapoczątkowany w gabinecie fizjoterapeuty.
Pasjonat Fizjoterapii i Osteopatii. Zaangażowanie i ogrom wiedzy którą posiada i nad poszerzeniem której wciąż pracuje, pomaga mu szczególnie w niesieniu pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym. Urodzony optymista, dzielący się pozytywną energią, zarażający swoim rozbrajającym uśmiechem Seniorów z którymi pracuje. Lubi gotować i robi to dobrze. Wolny czas dzielą razem z żoną Justyną między zaciszem domowym z dwoma kotami, a bliższymi i dalszymi wyprawami na motocyklach, które są jego drugą pasją.