ty i komfort twojej skóry

kosmetologia

sięga swoimi korzeniami czasów starożytności. Współcześnie to obszerna dziedzina wiedzy dotycząca zagadnień z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Zajmuje się m.in. badaniem, leczeniem i pielęgnacją skóry, ze szczególnym uwzględnieniem skóry twarzy.
W komfortach łączymy kosmetologię estetyczną z kosmetologią pielęgnacyjną – jako uzupełnienie i dopełnienie oferowanych zabiegów podologicznych i fizjoterapeutycznych – rozumiejąc synergię wynikającą z ich wzajemnego oddziaływania i wpływ na poprawę samopoczucia oraz zwiększenie komfortu twojego życia.
Stosujemy tylko sprawdzone i bezpieczne preparaty, kosmetyki oraz zabiegi pielęgnacyjne, tak aby właściwie zadbać o Twoją cerę.

Nasza oferta

–  Konsultacja kosmetologiczna

–  peeling kawitacyjny

–  peeling chemiczne (Kwasy)

–  infuzja tlenowa

–  mezoterapia bezigłowa 

– mikrodermabrazja diamentowa

na pierwszej wizycie

Zapytamy Cię jakich kosmetyków używasz na co dzień i jak wygląda twoja codzienna pielęgnacja. Zastanów się na czym najbardziej Ci zależy, jakich efektów oczekujesz. Doradzimy co zrobić by to osiągnąć i podpowiemy, co jeszcze może być istotne w osiągnięciu dobrego samopoczucia.
Na wizytę możesz przyjść w makijażu, który zmyjemy już w gabinecie.
Pozwoli nam to też ocenić co warto byłoby wprowadzić do twojej pielęgnacji lub być może w niej zmienić. Tak by twoja skóra była dla Ciebie źródłem komfortu i dobrego samopoczucia, a nie przedmiotem codziennej troski.

nie oferujemy wizyt domowych

Specyfika pracy oraz konieczność korzystania podczas zabiegów z szerokiego zaplecza sprzętowego i materiałowego wyklucza satysfakcjonujące przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych poza gabinetem. Dlatego też nie możemy zaoferować wyjazdowych wizyt kosmetycznych. W naszym gabinecie wykonamy je na odpowiednim poziomie w komfortowych dla Ciebie warunkach.